Z

Spôsoby doručenia

Pri objednávke si máte možnosť vybrať, akým spôsobom Vám techniku doručíme. Je teda úplne na Vás, aký spôsob prepravy si zvolíte. Nižšie si môžete o jednotlivých možnostiach prečítať všetky dôležité informácie.


DPD kurier !

Doručenie kuriérom spoločnosti DPD priamo k Vám domov, do práce, na miesto natáčania – kdekoľvek ! Ráno dostanete SMS notifikáciu, ktoré bude obsahovať aj časové okno, čiže orientačný čas doručenia zásielky. Vo vybraných mestách je možne priplatiť si za garantované doručenie do 10:00 alebo 12:00 + sobotné doručenie. Balíky sú automaticky označené ako krehké a poistené na vysokú sumu. O niečo drahší, ale zato najspoľahlivejší spôsob doručenia pre Vašu objednávku.

  1. Cena : 4.50 Eur doručenie / vrátenie
  2. Cena : 7 Eur  pri garantovanom doručení do 12:00
  3. Cena : 8 Eur pri garantovanom doručení do 10:00
  4. Cena : 8,50 Eur doručenie v sobotu (bez možnosti časovej garancie)
  • Pri štandardnom doručení nevieme vopred určiť čas doručenia. Avšak, ráno dostanete SMS notifikáciu, ktorá bude obsahovať aj orientačný čas doručenia.

Zásielkovňa 

Doručenie objednávky na jednu z pobočiek spoločnosti Zásielkovňa. Pri objednávke je potrebné zvoliť presnú pobočku, kde bude balík doručovaný. Dostanete email avízo a unikátny kód vo forme SMS, ktorý stačí na pobočke ukázať personálu… a to je všetko. Nízka cena, kvalitné služby a možnosť doručenia na jednu z veľkého množstva pobočiek. Odporúčame najmä pre dlhú otváraciu dobu.

Doručenie cez zásielkovňu trvá väčšinou 2 pracovné dni. Z toho dôvodu je potrebne pri voľbe tohto spôsobu doručenia vytvoriť objednávku minimálne 72 hodín vopred.

Nájdite si svoje miesto pre doručenie a vrátenie kliknutím na : Výdajné a podacie miesta

Cena : 2 Eur doručenie / vrátenie

  • Bohužiaľ nedokážeme určiť presný čas doručenia, nakoľko sa môže líšiť od konkrétnej prevádzky

Expresný večerný kuriér

V rámci Bratislavy ponúkame doručenie na adresu na druhý pracovný deň od vytvorenia objednávky. Zásielku budeme doručovať na adresu v rámci Bratislavy večer, medzi 18. a 22. hodinou, po telefonickej dohode s príjemcom. V systéme si ako cieľovú pobočku stačí zvoliť Expresné doručenie Bratislava.

Príklad: V prípade, že máte techniku objednanú na víkend a zvolíte si tento spôsob dopravy, doručená bude vo štvrtok večer – bez príplatku.

POZOR ! Pre doručenie je potrebné vytvoriť objednávku najneskôr 1 deň vopred, do 12:00 ! 

Cena : 4 Eur doručenie

 


“Spolupracujeme aj s prepravnou spoločnosťou ReMax. Využívame ich pri viackusových objednávkach, na vyžiadanie zákazníka alebo podľa potreby“

0