PRENÁJOM ATELIÉRU

Letná akcia !

Znížená cena

Najlacnejší profesionálny ateliér na Slovensku

  Cenník prenájmu ateliéru:

študiové vybavenie v cene!

 

1 hodina – 25  NOVÁ CENA- 10€ 
3 hodiny – 65  NOVÁ CENA- 30
Celý deň – 150 NOVÁ CENA- 100

Víkend 15€/hod

Skúška štúdia –10 NOVÁ CENA 5/hod
Charitatívne akcie, školské projekty –  10€ NOVÁ CENA 5/hod

Pri prenájme ateliéru ponúkame požičanie akejkoľvek foto-video techniky z našej ponuky za polovicu!

-50%

Fotíte profesionálne alebo je fotenie vašou veľkou vášňou a hobby? Ponúkame vám využiť priestory ateliéru, ktoré určite naplnia všetky vaše potreby a túžby. Prenájom ateliéru je vám nepretržite k dispozícii, a to 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Časová sloboda vám umožní dokonale zladiť potreby vás ako fotografa, ale aj produkcie, klientov a modeliek. Ateliér sa nachádza v Nitre, má výbornú dostupnosť a ponúka bezproblémové parkovanie. Súčasťou je tiež externý výťah, ktorý vám umožní preniesť väčšie množstvo predmetov.

  Ako vyzerajú priestory ateliéru

Priestory ateliéru sa nachádzajú na prvom poschodí budovy. Denné svetlo tu nehľadajte, ale toho umelého u nás najdete viac než dosť. Plne vybavená a priestranná plocha na prenájom vám ponúka až 160m2. K dispozícií je aj toaleta, kuchynský priestor a vlastná konferenčná miestnosť.

  Vybavenie fotoateliéru

Ateliér je vybavený profesionálnou osvetľovacou technikou, s bohatým príslušenstvom značky Photon, Quadralite a Naguang.

K dispozícii sú štyri profi štúdiové blesky s výkonom 800 W, ovládateľné cez mobilnú aplikáciu. Fotografická časť tiež obsahuje možnosť fotiť na pozadiach o šírke 3,5 m (vhodnejšie ako obyčajné 2,75 m pozadia) – pripravené sú čierne, sivé a biele pozadie.

Pohodlné ovládanie pomocou elektrického systému na diaľkové ovládanie.

Video časť pozostáva z cyklorámy (biele nekonečné pozadie), ktorá je umiestnená oproti fotografickej časti. Na trvalé osvetlenie je možné použiť 2 x 1000Ws a 4 x 600Ws trvalé svetlá, ktoré zabezpečia dokonalé nasvietenie celej scény. Svetlá sú bipolárne s možnosťou pridania farebných filtrov pre dokonalé nastavenie teploty osvetlenia.

Veľkú výhodu predstavuje stropný závesný systém, na ktorom sú umiestnené blesky aj trvalé svetlá. Ľahká manipulácia, nastavenie a najmä žiadne zbytočné káble pod nohami.

Odrazové dosky, beauty dish, produktový stolík, klapky, statívy a softboxy – u nás nájdete skutočne kompletné vybavenie pre Váš projekt!

Pri dlhodobom prenájme ponúkame naozaj výhodné ceny – kontaktujte nás

V cene prenájmu je zahrnuté naozaj všetko, vrátane neobmedzeného množstva skvelej kávy, vody a energeťákov. Máme rýchlu Wi-Fi, ale môžete si u nás zahrať napríklad aj Xbox alebo pozrieť dobrý film.

Pri prenájme vám zapožičiame iPhone, pomocou ktorého si pustíte hudbu podľa vašej chuti, ale rovnako ním môžete nastaviť štúdiové blesky. Hrať vám pritom bude zostava ONKYO a set kvalitných reproduktorov, aby ste si mohli vytvoriť želanú atmosféru.

Máme stoličky, ale aj pohodlné gauče, ktoré pre vašich klientov zabezpečia maximálny komfort.

 Pripravená je aj prezliekáreň s veľkým zrkadlom.

 V prípade potreby úplného súkromia sa dá foto aj video časť zakryť závesom (fotenie aktov).

Minimálny prenájom 2hod.

0
AKCIA! Prenájom ateliéru 10eur/hodina - najlacnejší profesionálny ateliér na Slovensku! Profesionálne vybavenie je v cene.
Hello. Add your message here.